G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Silicone Vibrators
| Lenght | 21.7 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Erogenous zone | Vagina, G-bod |
| Material | Medical silicone |
| Colour | Black |
| Weight | 510 g |
| Diameter min. | 3.4 cm |
| Diameter max. | 4.2 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Vodotěsný | IPX7 |