Luxury Vibrators Mini Vibrators Clitoral vibrators Luxury gifts Valentine's Day
| Lenght | 9.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Colour | Pink |
| Weight | 45 g |
| Diameter | 1.3 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Luxusní | Pozlacení 18k zlatem |