Anal dildo Anal beads Double-sided dildos Glass dildos Thermoreactive Dildos
| Lenght | 18.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | no |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Erogenous zone | Anal, Vagina, G-bod |
| Material | Glass |
| Colour | Colorful |
| Weight | 205 g |
| Diameter max. | 2.7 cm |
| Diameter | 5 cm |