| Lenght | 17.80 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Erogenous zone | Clitorial |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 332 g |
| Diameter max. | 2.60 cm |
| Diameter | 0.50 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |