Vibrating masturbators Vibrating artificial vaginas Vacuum Pumps Electronic pumps
| Lenght | 24.5 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | no |
| Vibration | yes |
| Special features | Vac-U-Lock |
| Erogenous zone | Penis |
| Material | TPE |
| Colour | Black |
| Weight | 580 g |
| Diameter | 8.8 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |