New
| Lenght | 6.7 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | Remote control |
| Erogenous zone | Vagina, Medical aid, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 79 g |
| Diameter min. | 3.2 cm |
| Diameter max. | 3.4 cm |
| Power supply | Charger |