Smart Vibrators Luxury Vibrators Multifunction Vibrators Clitoral vibrators NEWS
| Lenght | 11.5 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | Mobile app |
| Erogenous zone | Clitorial, Body |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Black |
| Weight | 110 g |
| Diameter | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Aplikace do telefonu | Handy Connect |