Vibrators Classic Vibrators Cheap Vibrators Realistic Vibrators
| Lenght | 16 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Body |
| Weight | 248 g |
| Diameter min. | 3.4 cm |
| Diameter max. | 3.8 cm |
| Power supply | Charger |
| Vodotěsný | IPX6 |