Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Pant Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 7,5-10 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 3 motors, Remote control |
| Erogenous zone | Anal, Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 92 g |
| Diameter min. | 1.6 cm |
| Diameter max. | 3.2 cm |
| Power supply | Charger |