New
Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators Pair Sex Toys Sensual play
| Lenght | 5.4 cm |
| Waterproof | yes |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Clitorial, Nipples, Couples, Balls, Body |
| Material | Silicon |
| Colour | Purple |
| Weight | 51 g |
| Diameter max. | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |