New
Vibrators G-Point Vibrators Clitoral vibrators Pair Sex Toys
| Lenght | 8 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 2 motors, Remote control |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, Couples, G-bod, Penis |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Pink |
| Weight | 90 g |
| Diameter | 2.5 cm |
| Power supply | Charger |