G-Point Vibrators Vibrating rings Smart penis rings Penis Sleeves Pair Sex Toys
| Lenght | 12 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | Remote control |
| Erogenous zone | Couples, G-bod, Penis, Balls |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Black |
| Weight | 94 g |
| Diameter min. | 3.2 cm |
| Diameter max. | 4.2 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |