Smart Vibrators Luxury Vibrators NEWS Vibrators Other Clitoral Stimulators
| Lenght | 11.2 cm |
| Waterproof | yes |
| Pulsation | yes |
| Material property | Měkký na dotek |
| Special features | Mobile app |
| Erogenous zone | Clitorial |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 128 g |
| Diameter min. | 5.1 cm |
| Diameter max. | 5.5 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Aplikace do telefonu | LELO App |