Vibrators G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 10.5 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Blue |
| Weight | 193 g |
| Diameter max. | 4 cm |
| Power supply | Charger |