Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 13.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 198 g |
| Diameter max. | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |