Vibrators G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Anal vibrators
| Lenght | 15 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 2 motors |
| Erogenous zone | Anal, Vagina, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 177 g |
| Diameter max. | 3.6 cm |