New
Vibrators G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Clitoral vibrators Vibrating anal plugs Anal vibrators
| Lenght | 8-10 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Special features | 3 motors, Remote control |
| Erogenous zone | Anal, Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 209 g |
| Diameter max. | 3.1 cm |
| Power supply | Charger |