Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators Dildo with suction cup
| Lenght | 14 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Měkký na dotek |
| Special features | 2 motors, Rotation |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 308 g |
| Diameter | 4.1 cm |
| Power supply | Charger |