G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Clitoral vibrators Gifts for women
| Lenght | 24 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | no |
| Pulsation | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Měkký na dotek |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 300 g |
| Diameter | 3.4 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |