G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 22 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Material property | Měkký na dotek |
| Special features | 3 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial |
| Material | Medical silicone |
| Colour | Purple |
| Weight | 250 g |
| Diameter | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Vodotěsný | IPX6 |