Luxury Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Silicone Vibrators Sex Machines
| Lenght | 12 cm |
| Water resistance | yes |
| Special features | Rotation |
| Erogenous zone | Anal, Vagina |
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Weight | 620 g |
| Diameter | 3.6 cm |
| Power supply | Charger |