New
Vibrators G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 10.10 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | Heated, 2 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 244 g |
| Diameter | 3.4 cm |
| Power supply | Charger |
| Vyhřívaný | 42° |