New
G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 11.5 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 2 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 164 g |
| Diameter | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |