G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 22.3 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | yes |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Special features | 2 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | Medical silicone |
| Colour | Pink |
| Weight | 336 g |
| Diameter min. | 3.8 cm |
| Diameter max. | 4 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |