G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Pulsators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 13 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 2 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Pink |
| Weight | 329 g |
| Diameter | 3.6 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |