New
G-Point Vibrators Multifunction Vibrators Mini Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 10 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Pink |
| Weight | 118 g |
| Diameter max. | 3.4 cm |
| Power supply | Charger |