Vibrators Massage Wands Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators
| Lenght | 10.1 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, Nipples, Couples, Body |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Blue |
| Weight | 65 g |
| Diameter max. | 2.4 cm |
| Power supply | Charger |