Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators Gifts for women
| Lenght | 2.8 cm |
| Waterproof | no |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, Nipples, Couples, Body |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Gold |
| Weight | 43 g |
| Diameter | 2.5 cm |
| Power supply | Charger |