Vibrators G-Point Vibrators Cheap Vibrators Mini Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 8.5 cm |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 96 g |
| Diameter min. | 2.2 cm |
| Diameter max. | 3 cm |
| Power supply | Charger |