G-Point Vibrators Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 6.8 cm |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Blue |
| Weight | 97 g |
| Diameter min. | 2.4 cm |
| Diameter max. | 3.1 cm |
| Power supply | Charger |