Vibrators Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 5.8 cm |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Purple |
| Weight | 41 g |
| Diameter | 2.1 cm |
| Power supply | Charger |