Vibrators G-Point Vibrators Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators
| Lenght | 7.2 cm |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Vagina, G-bod |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Blue |
| Weight | 44 g |
| Diameter | 2.2 cm |
| Power supply | Charger |