Mini Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators Pair Sex Toys Sensual play
| Lenght | 4.4 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Clitorial, Nipples, Couples, Balls, Body |
| Material | Silicon |
| Colour | Blue |
| Weight | 28 g |
| Diameter | 2.6 cm |
| Power supply | Charger |