Vibrators Massage Wands Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators
| Lenght | 12.5 cm |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Clitorial, Couples, Penis, Body |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 66 g |
| Diameter min. | 2.3 cm |
| Diameter max. | 3 cm |
| Power supply | Charger |