Vibrators Massage Wands Cheap Vibrators Mini Vibrators Silicone Vibrators
| Lenght | 17.2 cm |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Erogenous zone | Clitorial, Nipples, Couples, Penis, Balls, Body |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Green |
| Weight | 88 g |
| Diameter min. | 1.5 cm |
| Diameter max. | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |