Luxury Vibrators Multifunction Vibrators Pair Sex Toys Sensual play
| Lenght | 13.3 cm |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Special features | 2 motors |
| Erogenous zone | Vagina, Clitorial, Nipples, Couples, Balls, Body |
| Material | Silicon |
| Colour | Purple |
| Weight | 144 g |
| Diameter max. | 7 cm |
| Power supply | Charger |