FOR WOMEN Luxury Vibrators Clitoral vibrators EROTIC TOYS NEWS GIFT TIPS Gifts for women LGBT Sex Toys BDSM Accessories
| Lenght | 4.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Erogenous zone | Clitorial |
| Material | Medical silicone |
| Colour | Gold |
| Weight | 45 g |
| Diameter | 2 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Kvalitní silikon | Premiový lékařský silikon |
| Vodotěsný | iPX7 |
| Luxusní | Pozlaceno 24k zlatem |