FOR WOMEN Vibrators G-Point Vibrators Silicone Vibrators LELO vibrators Vibrators
| Lenght | 16.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Pulsation | no |
| Vibration | yes |
| Material property | Tvrdý na dotek |
| Erogenous zone | Vagina, G-bod |
| Material | Medical silicone |
| Colour | Purple |
| Weight | 79 g |
| Diameter min. | 3.3 cm |
| Diameter max. | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |