Vibrators Pulsators Fucking Machines Erotic Furniture Sex Machines
| Lenght | 36.8 cm |
| Pulsation | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | Remote control |
| Erogenous zone | Anal, Vagina |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Black |
| Diameter min. | 3.1 cm |
| Diameter max. | 3.6 cm |
| Diameter | 3.6 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |