Classic Vibrators G-Point Vibrators Luxury Vibrators Multifunction Vibrators Silicone Vibrators Clitoral vibrators
| Lenght | 25.5 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | no |
| Vibration | yes |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Black |
| Weight | 340 g |
| Diameter min. | 2.5 cm |
| Diameter max. | 4.5 cm |
| Diameter | 3.6 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |