| Lenght | 19 cm |
| Waterproof | yes |
| Water resistance | yes |
| Vibration | yes |
| Special features | 3 motors, Remote control |
| Erogenous zone | Anal, Prostate, Balls |
| Material | ABS/Silikon |
| Colour | Black |
| Weight | 220 g |
| Diameter | 3.5 cm |
| Power supply | Charger |
| Battery type | Rechargeable |
| Vodotěsný | IPX7 |